wtorek, 20 stycznia 2015

Zimowy KONKURS z nagrodami

Zima trzyma i jedyne co można z tym zrobić, to uzbroić się w anielską cierpliwość i wyczekiwać wiosny. Póki co aura jest jeszcze bardzo wyrozumiała, ale kto wie czy w lutym nie zasypie nas śniegiem po pas. Warto się na tę ewentualność odpowiednio przygotować i zdobyć jedną z trzech łopat śniegowych firmy Kwazar.Aktualizacja: rozwiązanie konkursu!

Chociaż zima ciągle w natarciu, niektóre rośliny ewidentnie nie mogą doczekać się wiosny i zniecierpliwione sprawdzają czy mogą już rozpocząć wzrost. Na przesłanych przez Was fotografiach widać wyraźnie, że pora wiosennego szaleństwa zbliża się wielkimi krokami. Ale bądźmy czujni: śniegowa pierzynka może pojawić się jeszcze nie raz!

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie i gratuluję dobrego oka, spisaliście się na medal!
Oto troje laureatów konkursu i ich zwycięskie fotografie, których autorzy otrzymają łopaty śniegowe Kwazar:

Magdalena: "Spod śniegu wyłaniają się pospolite kaczeńce (knieć błotna), na różach widać krwiste pączki, a zdjęcie oszronionego szafirka zrobiłam dziś rano. W ciepłe i słoneczne dni na listkach dąbrówki wygrzewały się biedronki:) "Roman: "Wróciłem właśnie z poszukiwań wiosny w moim ogródku. Na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale miejscami można już dostrzec pierwsze oznaki wiosny.
Choć było bardzo zimno, zdjęcia jeszcze ciepłe." 

Na zdjęciach poniżej widzimy: 1. Krokusy, 2.Tulipan, 3. Zimowity, 4. Hiacynt, 5. Żonkile, 6. Stokrotki (nie mają teraz łatwo, ale jakoś sobie radzą), 7. Brzoskwinia z pączkami, 8. Rododendron:

Michał: "Czekam już na wiosnę, ale wiadomo łopata może się przydać jeszcze w tym roku. Zdjęcie z mojego ogrodu zrobione w ubiegłą sobotę... na pierwszym zdjęciu rozpoczynający kwitnienie wawrzynek wilczełyko, na drugim oczar Jelena, który kwitnie właściwie od grudnia. Budzące się do życia pierwiosnki omszone i kiełkujące żonkile. Małymi kroczkami, ale nieuchronnie nadciąga przedwiośnie."

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONKURS

Całkiem niedawno przeprowadzałem testy opryskiwacza Venus Super 360 od Kwazara i jeśli łopaty śniegowe są chociaż w połowie tak dobre jak ten opryskiwacz, to możecie mi wierzyć: chcecie je mieć!


Łopata do śniegu Kwazar - szeroka szufla zakończona listwą z kutego aluminium doskonale sprawdza się przy odśnieżaniu i usuwaniu zamarzniętego śniegu i lodu. Szufla wykonana jest z tworzywa, które gwarantuje wysoką wytrzymałość mechaniczną w niskich temperaturach. Jest to ważne przy odgarnianiu ciężkiego, mokrego śniegu oraz rozkruszaniu lodu. Solidny trzonek łopaty o średnicy 38 mm  wykonany został z sezonowanego, litego drewna. 


Chwyćcie w dłoń aparat lub telefon komórkowy z aparatem, wyjdźcie na spacer i rozejrzyjcie się dookoła. Może gdzieś w zasięgu Waszego wzroku widać już jednak jakieś pierwsze zwiastuny wiosny mimo, że jeszcze nie czas ku temu? Niektórym rośliny pokazują już swoje zniecierpliwienie.  Może pierwsze przebiśniegi nieśmiało wyskakują na powierzchnię, gdzieś widać puchate bazie, kwitną oczary albo ciemierniki? Koniecznie pstryknijcie im fotkę i weźcie udział w zimowym konkursie!

Jak wygrać łopatę śniegową Kwazar?

1. Upewnij się, że lubisz już fanpejdż Bez-Ogródek na fejsbuku.

2. W komentarzu pod postem konkursowym (tutaj) dodaj swoje zdjęcie (lub zdjęcia) przedstawiające pierwsze oznaki wiosny. Konkurs trwa od 20 do 25 stycznia włącznie.

3. Trzy najlepsze fotografie zostaną nagrodzone łopatami, a zdjęcia opublikowane na blogu.

Powodzenia!REGULAMIN KONKURSU


I. POSTANOWIENIA OGÓLNE


1. Uczestnictwo użytkownika w konkursie poprzez przesłanie zdjęcia oznacza, że zapoznał się on z treścią regulaminu i akceptuje jego postanowienia.2. Fundatorem nagród w konkursie jest Kwazar Corporation Sp z o.o. z siedzibą przy ul.Chełmońskiego 144, 96-313 Jaktorów, NIP:529-164-57-08, REGON: 017426562, KRS 0000088355 3. Konkurs rozpoczyna się w dniu 20 stycznia 2015 roku i trwa do końca dnia 25 stycznia 2015 roku włącznie. Wyniki opublikowane zostaną w niniejszym poście 26 stycznia 2015 roku oraz na fejsbukowym fanpejdżu bloga Bez-Ogródek.
II. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE


1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich osób fizycznych, które posiadają adres zamieszkania na terenie Polski, konto w serwisie facebook.com i które polubiły w tym serwisie fanpejdż bloga Bez-Ogródek2. Podanie danych, w tym danych osobowych, dla celów związanych z konkursem jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie.


III. ZASADY I ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU


1. Konkurs jest prowadzony na fejsbukowym fanpejdżu bloga Bez-Ogródek i trwa od 20 stycznia 2015 roku do końca dnia 25 stycznia 2015 roku włącznie. 2. Udział w konkursie polega na opublikowaniu w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcia (lub zdjęć) przedstawiającego pierwsze oznaki wiosny. Zdjęcie należy opublikować w czasie trwania konkursu.3. Przystępując do konkursu uczestnik oświadcza, iż jest autorem nadesłanego zdjęcia i przysługuje mu pełnia autorskich praw osobistych i majątkowych 

4. Spośród opublikowanych zdjęć wybrane zostaną trzy najlepsze, które zostaną nagrodzone łopatami śniegowymi firmy Kwazar. Wyboru zdjęć dokonuje redaktor bloga Bez-Ogródek, decyzja w sprawie nagrodzonych zdjęć jest ostateczna. 

IV. NAGRODY

1. Nagrodami w konkursie są łopaty śniegowe firmy Kwazar.

2. Wartość nagrody to ok. 40zł brutto. Nagroda nie podlega wymianie na równowartość pieniężną.

3. Uczestnik konkursu, który zostanie wybrany i nagrodzony, powinien w ciągu 3 dni od daty publikacji wyników konkursu przesłać w wiadomości prywatnej na fanpejdżu swoje dane adresowe niezbędne do wysyłki nagrody.

4 komentarze:

 1. Witam,
  a co jeśli ktoś nie posiada konta na fejsbuku? Tylko bloga?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można poprosić kogoś znajomego, kto ma konto fejsbukowe, o dodanie zdjęcia :)

   Usuń
  2. Ach, jesteśmy zatem jesteśmy społecznościowo dyskryminowani, poprzez uzależnienie od dobrej woli znajomych, chlip ;)

   Usuń
  3. Tym razem konkurs toczy się głównie na fejsbuku, ale następnym razem zdyskryminujemy fejsbukowiczów, zgoda? ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...