PUBLIKACJE

MOJA KSIĄŻKAZrób Ten Zielnik - kreatywne zabawy roślinami, Wydawnictwo Poznańskie, 2018

PRASA


Moje ogrodnicze porady, wskazówki i ciekawostki odnajdziesz w miesięczniku Weranda Country, gdzie prowadzę rubrykę Z notatnika ogrodnika. Co miesiąc przypominam na co warto zwrócić uwagę, by cieszyć się pełnią zielonego bogactwa w domu i ogrodzie.


W magazynie Mam Ogród redaguję autorski cykl felietonów Sekrety Kwiatów w którym co miesiąc zdradzam kwiatowe tajemnice. Bohaterem każdego odcinka cyklu jest inna roślina.


Współpracuję z redakcją pisma BBC Gardeners' World - Polska Edycja, tłumacząc teksty z oryginalnego, brytyjskiego wydania pisma.

W listopadowym wydaniu miesięcznika Food Service (11/2014) dorzuciłem kilka słów od siebie na temat odmian i uprawy burakówINTERNETKilkadziesiąt moich tekstów o uprawie warzyw, kwiatów ozdobnych, ziół, krzewów i drzew owocowych przeczytasz na portalach swiatkwiatow.pl i budujesz.info. Przykłady znajdziesz TUTAJ lub TUTAJMój materiał o uprawie kolorowych pokrzywek (koleusów Blumego) ukazał się na portalu zielonyogrodek.pl, znajdziesz go TUTAJ.


NAGRANIA


Występowałem gościnnie w Dzień Dobry TVN oraz w Pytaniu na Śniadanie w TVP2.


Możesz zobaczyć mnie także na YouTube:
KONKURSY FOTOGRAFICZNE
Zdjęcia ilustrujące większość tematów wykonuje aparatem Benq GH700. Mam nadzieję, że Ci się spodobają! Moje zdjęcia spodobały się także innym:

"Twój ogród - Twoja Galeria" - konkurs fotograficzny, I miejsce:

"Dzika kuchnia" - konkurs na przepis na danie z dzikich roślin, II miejsce (przepis na 'szampana' z kwiatów dzikiego bzu):
"Ogrodowe migawki. Struktury z natury" - konkurs fotograficzny, III miejsce - zdjęcie dyni ozdobnej odmiany 'Mini Red Turban', które ukazało się w 2012 roku w grudniowym wydaniu miesięcznika "Magnolia":
"Pochwal się swoimi plonami" - konkurs fotograficzny, III miejsce:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...