PUBLIKACJE

Halo ziemia! w Dzień Dobry TVNMOJA KSIĄŻKAZrób Ten Zielnik - kreatywne zabawy roślinami, Wydawnictwo Poznańskie, 2018

PRASA


Moje ogrodnicze porady, wskazówki i ciekawostki odnajdziesz w miesięczniku Weranda Country, gdzie prowadzę rubrykę Z notatnika ogrodnika. Co miesiąc przypominam na co warto zwrócić uwagę, by cieszyć się pełnią zielonego bogactwa w domu i ogrodzie.


W magazynie Mam Ogród redaguję autorski cykl felietonów Sekrety Kwiatów w którym co miesiąc zdradzam kwiatowe tajemnice. Bohaterem każdego odcinka cyklu jest inna roślina.


Współpracuję z redakcją pisma BBC Gardeners' World - Polska Edycja, tłumacząc teksty z oryginalnego, brytyjskiego wydania pisma.

W listopadowym wydaniu miesięcznika Food Service (11/2014) dorzuciłem kilka słów od siebie na temat odmian i uprawy burakówINTERNETKilkadziesiąt moich tekstów o uprawie warzyw, kwiatów ozdobnych, ziół, krzewów i drzew owocowych przeczytasz na portalach swiatkwiatow.pl i budujesz.info. Przykłady znajdziesz TUTAJ lub TUTAJMój materiał o uprawie kolorowych pokrzywek (koleusów Blumego) ukazał się na portalu zielonyogrodek.pl, znajdziesz go TUTAJ.


NAGRANIA


Występowałem gościnnie w Dzień Dobry TVN oraz w Pytaniu na Śniadanie w TVP2.


Możesz zobaczyć mnie także na YouTube:
KONKURSY FOTOGRAFICZNE
Zdjęcia ilustrujące większość tematów wykonuje aparatem Benq GH700. Mam nadzieję, że Ci się spodobają! Moje zdjęcia spodobały się także innym:

"Twój ogród - Twoja Galeria" - konkurs fotograficzny, I miejsce:

"Dzika kuchnia" - konkurs na przepis na danie z dzikich roślin, II miejsce (przepis na 'szampana' z kwiatów dzikiego bzu):
"Ogrodowe migawki. Struktury z natury" - konkurs fotograficzny, III miejsce - zdjęcie dyni ozdobnej odmiany 'Mini Red Turban', które ukazało się w 2012 roku w grudniowym wydaniu miesięcznika "Magnolia":
"Pochwal się swoimi plonami" - konkurs fotograficzny, III miejsce:


4 komentarze:

 1. Dziękuję Panu za artykuł z listopadowego-grudniowego wydania 'Gardeners' World' - o tym, czy i jak rośliny doniczkowe oczyszczają powietrze, czyli właściwie o starych badaniach NASA na ten temat. Pamiętam doskonale, że w latach 80-tych w kwartalniku "Kwiaty" czytałam artykuł o tych badaniach, a potem wiele razy, również w sieci, przywoływano ich wyniki. Pański artykuł jest jednym z nielicznych, który omawia ówczesne badania krytycznie i rzetelnie, prezentując przede wszystkim zastosowaną błędną metodologię, która zaowocowała całkowicie niewiarygodnymi wynikami. Nie wszystkie Pana teksty mi się podobają, właściwie większość nie, ale tym konkretnym bardzo mi Pan zaimponował.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny tekst, dzięki! :-) Dziennikarstwo spsiało, to fakt, chociaż istnieją jeszcze rzetelni dziennikarze, jak np. Dziennikarz śledczy Rafał Jeleń.

  OdpowiedzUsuń
 3. 39 year-old Help Desk Operator Thomasina Worthy, hailing from Brentwood Bay enjoys watching movies like Joe Strummer: The Future Is Unwritten and Snowboarding. Took a trip to Old Towns of Djenné and drives a Delahaye 135 Competition Court Torpedo Roadster. oficjalne zrodlo

  OdpowiedzUsuń
 4. Donice w stylu industrialnym, a za takie można uznać te wykonane z cortenu są piękne i do tego trwałe. Zmieniajacy się w czasie corten zaskakuje odcieniami brązu i doskonale współgra z zieloną roślinnością w ogrodzie na tarasie. Donice z blachy corten , to doskonały dodatek aranżacji przestrzeni miejskiej. Zaprezentowany na promenadzie lub w przestrzeni komercyjnej robi wrażenie

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...