WSPÓŁPRACA / KONTAKT

Swoją pasją do roślin uwielbiam się dzielić z innymi i zawsze jestem otwarty na nowe projekty. Praca nad blogiem i ta w ogródku to jednak czasami ciężka orka. Obie wymagają pełni zaangażowania, otwartości na nowe rozwiązania i pomysły. Ile trudu trzeba włożyć, aby każdy wykiełkowany pomysł wydał satysfakcjonujący plon wie tylko ten, kto sam obsiewa własne grządki - nie tylko te ogródkowe.

Jesteś teraz w miejscu, które sam wyhodowałem i do którego Cię zapraszam z otwartymi ramionami. Tutaj może być także Twoja zielona oaza. Rozgość się wygodnie pod palmowym liściem, napij czarnobzowej lemoniady i poczytaj niezwykłe historie ze świata roślin. Podziel się także swoim doświadczeniem zostawiając komentarz - chętnie posłucham, co w trawie piszczy.

Blog, który właśnie czytasz jest największym siedliskiem moich materiałów. Niektóre z nich rozsiały się także w czasopismach i portalach ogrodniczych. Przykłady znajdziesz w zakładce Publikacje. Mogę napisać coś także dla Ciebie!

Jeśli rozkwitnie Ci w głowie niezwykła inicjatywa w którą możemy się razem zaangażować, nie zawahaj się do mnie napisać. Obiecuję, że dam z siebie wszystko abyśmy oboje byli zadowoleni ze współpracy.
Przykładem smacznej kooperacji ogrodniczo-kulinarnej jest cykl Szalony Ogródek, zrealizowany we współpracy z Dorotą i jej blogiem Kuchenne Szaleństwa.

Na Bez-Ogródkowym blogu i jego fejsbukowym fanpejdżu może znaleźć się recenzja Twojego produktu (np. taka), konkurs (np. taki), reklama, reportaż (np. taki), fotorelacja i wszystko, co ma związek z szeroko pojętym ogrodnictwem.

Pierwszym krokiem do podjęcia współpracy będzie wysłanie do mnie wiadomości na adres: bez.ogrodek.blog@gmail.com

Reszta pójdzie jak z płatka.


2 komentarze:

  1. Właśnie przeczytałam post o Szkole Ogrodników Miejskich. Jestem z wykształcenia leśnikiem (ze specjalizacją ochrony przyrody) i doświadczeniem edukacyjnym :) i własnym ogrodem na dodatek :D Chętnie wesprę tę akcję dzieląc się swoją wiedzą w tej lub następnej edycji. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Co za zbieg okoliczności . Tez jestem leśnikiem tylko innej specjalizacji. Ciesze się ze znalazłam to miejsce w necie. Chyba założę tu profil. Coś wspaniałego. Jetem pod wrażeniem.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...