współpraca / kontakt

Swoją pasją do roślin uwielbiam dzielić się z innymi i zawsze jestem otwarty na nowe projekty. Zarówno praca nad blogiem jak i ta w ogródku wymagają pełni zaangażowania, otwartości na nowe rozwiązania i pomysły. Ile trudu trzeba włożyć, aby każdy pomysł wydał satysfakcjonujący plon wie tylko ten, kto sam obsiewa własne grządki - nie tylko te ogródkowe.

Jesteś teraz w miejscu, które sam wyhodowałem i do którego Cię zapraszam z otwartymi ramionami. Rozgość się wygodnie, poczytaj i podziel się swoim doświadczeniem zostawiając komentarz - chętnie posłucham, co w trawie piszczy.

Jeśli rozkwitnie Ci w głowie niezwykła inicjatywa w którą możemy się razem zaangażować, nie zawahaj się do mnie napisać. Obiecuję, że dam z siebie wszystko abyśmy oboje byli zadowoleni ze współpracy. Może ona polegać np. na publikacji posta sponsorowanego tutaj na blogu, na moim instagramie lub facebooku, ale także na poprowadzeniu webinaru, live'a czy warsztatów online lub na żywo. 

Pierwszym krokiem do podjęcia współpracy będzie wysłanie do mnie wiadomości na adres: bez.ogrodek.blog@gmail.com

Reszta pójdzie jak z płatka!

11 komentarzy:

 1. Właśnie przeczytałam post o Szkole Ogrodników Miejskich. Jestem z wykształcenia leśnikiem (ze specjalizacją ochrony przyrody) i doświadczeniem edukacyjnym :) i własnym ogrodem na dodatek :D Chętnie wesprę tę akcję dzieląc się swoją wiedzą w tej lub następnej edycji. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Co za zbieg okoliczności . Tez jestem leśnikiem tylko innej specjalizacji. Ciesze się ze znalazłam to miejsce w necie. Chyba założę tu profil. Coś wspaniałego. Jetem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też dostałam właśnie cebulki tulipanów z Holandii. Jeśli nie należy ich teraz ( 31 maja) sadzić , to jak je najlepiej przechować do jesieni?
  Pozdrawiam. EwaL.

  OdpowiedzUsuń
 4. chciałbym dostać lub kupić sadzonkę stopeli pstrej czyli leniucha śmierdzącego. Czy ktoś mnie poratuje sadzonką lub wiedzą gdzie ją zdobyć

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za super wpis o łobodzie i bardzo, bardzo proszę mi pomóc w zdobyciu nasion. Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, czy mój wpis wyświetla się właścicielowi blogu z moim mailem, więc ponawiam prośbę o pomoc w zdobyciu nasion łobody i podają maila: avevitae@gmail.com

   Usuń
  2. Witam, poszukuję pomocy przy małym (ale za to ciekawym) projekcie. Proszę o kontakt pod adresem valring@gmail.com

   Usuń
 6. Dzień dobry, mam ważne pytanie - czy ja mogę od Pana kupić suszone kwiaty? Jeśli tak, to proszę mi podać wskazówki jak. Będę wdzięczna. Pozdrawiam! ploszajska@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie bym posadził jagodę kamczacką, ale wbiłem się w odmiany, krzyżowanie, wielkości i przerosło to mnie. Chcę mieć dwa-trzy krzewy, na więcej nie mam miejsca, ziemia marna, piach i glina, słońca mogę "dostarczyć" do oporu. Ale odmiany? Wiadomo - słodkie, duże, obfite. Na ile się da. Można jakąś podpowiedź?

  OdpowiedzUsuń
 8. Poproszę o kontakt. W naszym miasteczku w Czaplinku , w woj.zavhodniopomorskim., chcielibysmy zrobić takie warsztaty. Mamy takie miejsce by zrobić płot wiklinowy z uczestnikami warsztatów. Wiem, również, że wiele osób ktore znam chcialyby znać taką technikę. Monika Kruk, 605475516. Animatorka z Czaplineckiego Domu Kultury. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 9. Maciej z tej strony
  Panie lukaszu mam pytanie
  Czy nawozem do trawnikow zabije grzybnie w ogrodzie czy nie /mam na dzialce ladne kozaki/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...