niedziela, 21 lutego 2016

3. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych


Wielkimi krokami zbliża się największe w tym roku wydarzenie w ogrodniczej blogosferze. Po raz trzeci mam przyjemność współorganizować spotkanie, jakiego dotąd w Polsce nie było, na które wszyscy czekają z niecierpliwością i które otwiera nowy sezon ogrodniczy. Zapraszam na 3. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych!

3SBO - 3. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych


Już trzeci raz zapraszamy na wielkie święto ogrodniczej blogosfery!
Spotkania Blogerów Ogrodniczych to doskonała okazja do poznania się, wymiany doświadczeń i inspiracji oraz przekonania się, co w internetowej trawie piszczy. Piszesz ogrodniczego bloga lub administrujesz popularnym, zielonym i ukwieconym kanałem na facebooku, instagramie, youtube i innych social mediach? Nie może Cię wśród nas zabraknąć! Czytasz i śledzisz blogi ogrodnicze? Koniecznie przyjdź na nasze spotkanie i poznaj twórców twoich ulubionych stron!

Wiosna zaczyna się od targów Gardenia i 3. Spotkania Blogerów Ogrodniczych!


Dla kogo przeznaczone jest 3SBO?


Podobnie jak na nasze poprzednie ogrodnicze blogerskie spotkania, na 3SBO zapraszamy szczególnie tych z Was, którzy są zainteresowani ogrodniczą publicystyką internetową. Jeśli uprawiasz swój ogródek nie tylko na świeżym powietrzu, ale swoimi dokonaniami, wiedzą i sukcesami dotyczącymi roślin dzielisz się także w wirtualnym świecie - nie może Cię wśród nas zabraknąć. A co jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z ogródkowaniem i internetami? Na 3SBO znajdziesz mnóstwo porad, inspiracji, faktów i opinii, które na pewno ułatwią Ci zarówno prace na grządkach jak i poruszanie się w gęstwinie mediów społecznościowych. Poznaj ludzi o podobnej pasji i zainteresowaniach, profesjonalistów i amatorów. Dołącz do wielkiej, ogrodniczej rodziny!

O czym będzie 3SBO?


Nasi goście poruszą wiele ciekawych i ważnych tematów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Udamy się w ogrodnicze podróże po kraju i zagranicy, poznamy lecznicze możliwości ogrodnictwa, jego prawne ograniczenia, zidentyfikujemy nowe grupy roślin i zobaczymy jak dzikie rośliny radzą sobie w miastach.
Ponadto nie zabraknie tematów związanych mocniej z samym blogowaniem: powiemy o specyfice blogów ogrodniczych, fotografii ogrodniczej, skutecznych sposobach na dotarcie do czytelników, współpracy blogerów z firmami i o tym jak odnieść sukces w wirtualnym ogrodzie - także ten finansowy.


Prelegenci 3. Spotkania Blogerów Ogrodniczych:Ile kosztuje udział w 3SBO?


Najlepsze w tym wszystkim jest to, że udział w 3SBO jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Liczbę uczestników spotkania może ograniczyć jedynie pojemność sali, w której się spotkamy i jej mury. Czy zmieścimy się w niej tak samo jak wszystko mieściło się w magicznej torebce Hermiony? Bardzo chcemy mieć taki kłopot!


Kiedy i gdzie odbędzie się 3SBO?


26.02.2016 (piątek) g.10:30-14:00 - paw. 10, salka konferencyjna
27.02.2016 (sobota) g.10:30-14:00 - paw. 10, salka konferencyjna

Targi Ogrodnictwa i architektury krajobrazu GARDENIA
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

Zapraszamy na 3. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych!


Łukasz Skop, redaktor bloga Bez-Ogródek
Wojciech Wardecki, redaktor bloga w-ogrodzie

Bądź na bieżąco!


Wszystkie bieżące wydarzenia związane ze spotkaniem możesz śledzić dołączając do wydarzenia na fejsbuku. Komentuj, zadawaj pytania i poznaj się z ogrodniczą społecznością na największym tego typu wydarzeniu w Polsce!


3 komentarze:

  1. Będzie to z pewnością ciekawe spotkanie! Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No proszę, dłużą chwilę mnie na blogu nie było, to nawet nie wiedziałam, że takie coś jest :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Super! Czekam z niecierpliwością na jakąś (foto)relację:-)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...